KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8181103
nr 818 1103
Akvarell
signerad, Kina, pandor, signerad, motivets mått: 45x34
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:01:28
1/4 17:15:42